Kim jesteśmy

Szkoła Nowej Ewangelizacji
św. Józefa w Tarnowie, ul. Zbylitowska 5, 33-100 Tarnów. NIP: 9930659749
REGON: 363294345.

ZACHĘCAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z REGULAMINEM – REGULAMIN

Adres naszej strony internetowej to: https://fftarnow.pl. Strona służy wyłącznie celom statutowym Stowarzyszenia w postaci informowania o wydarzeniach ewangelizacyjnych i umożliwienia zapisania się na takie wydarzenie poprzez formularz REJESTRACJI ONLINE.

Wszystkie zasoby użytkowane przez stronę https://fftarnow.pl, a także informacje przesyłane poprzez formularz są szyfrowane (HTTPS).

Jakie dane osobiste zbieramy i dlaczego je zbieramy

Dane podawane w formularzu rejestracyjnym w postaci imienia, nazwiska, adresu korespondencyjnego, adresu email, numeru telefonu oraz roku urodzenia użytkowane są wyłącznie na potrzeby organizacji IX Forum Formacyjnego w Tarnowie takich jak wymiana informacji poprzez email oraz pocztę tradycyjną, wydruk identyfikatorów oraz bloczków na posiłki.

Komentarze

Na stronie nie umożliwiamy zakładania kont, komentowania. Zapraszamy na nasze profile społecznościowe

Ciasteczka

Nie gromadzimy statystyk odwiedzalności, nie śledzimy aktywności użytkowników na poszczególnych elementach strony, nie wyświetlamy reklam, zatem nie używamy plików Cookies na stronie https://fftarnow.pl

Osadzone treści z innych witryn

Artykuły na tej witrynie mogą zawierać osadzone treści z witryn trzecich (np. filmy, obrazki, artykuły itp.). Osadzone treści z innych witryn zachowują się analogicznie do tego, jakby użytkownik odwiedził bezpośrednio konkretną witrynę.

Witryny trzecie mogą zbierać informacje o tobie, używać ciasteczek, dołączać dodatkowe, zewnętrzne systemy śledzenia i monitorować twoje interakcje z osadzonym materiałem, włączając w to śledzenie twoich interakcji z osadzonym materiałem jeśli posiadasz konto i jesteś zalogowany w tamtej witrynie.